TRENERZY

Trenerka , zawodniczka CrossFit , certyfikowany instruktor RKC.
Moja praca wzięła się z pasji. Dziś, po wielu latach szkoleń i doświadczeń mogę o sobie powiedzieć, że jestem Trenerem. Jestem z tego dumna, że mogę pomagać innym ludziom osiągać ich zamierzone cele, budzić w nich chęć do walki nad swoimi słabymi stronami, determinować ich do działania i motywować. Trening to nie tylko praca nad ciałem, ale i nad umysłem. Świadomość ruchu, sumienność, pokora i determinacja to klucz do sukcesu.
Człowiek jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo.

MAGISTER REKREACJI I TURYSTYKI
IFAA PERSONAL TRAINER
HESTreZ ACADEMY szkolenie z zakresu treningu CrossFit
INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ -MENIS
INSTRUKTOR PŁYWANIA -AWFIS
ATHLETIC TRAINING -MAURICZ TRAINING CENTER
TRAINING METHODOLOGY 2-MAURICZ TRAINING CENTER
TREINING METHODOLOGY KETTELBELL-MAURICZ TRAINING CENTER
RKC INSTRUCTOR-DRAGON DOOR
RATOWNIK WOPR
STUDIA PODYPLOMOWE Z DIETETYKI SPORTOWEJ NA AWFIS A TAKŻE WIELE SZKOLEŃ Z ZAKRESU DIETETYKI ORAZ DIETOTERAPII.

Jakub Wolicki, absolwent AWFiS Gdańsk ze specjalizacją instruktor kulturystyki, nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor Kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, od 2013 członek Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych, pasjonat różnych form zajęć grupowych, trener personalny.
Uczestnik wielu szkoleń i kongresów na temat dietetyki i suplementacji, były zawodnik PZKFiTS w kategorii "Men's Physique".
Przy współpracy z podopiecznymi dobieram rodzaj aktywności fizycznej, która sprawia największą przyjemność dla danej osoby co w połączeniu z odpowiednim systemem żywienia przynosi długofalowe korzyści. Moje motto: "Próbuj, a potem próbuj mocniej".

Specjalizacja: Trening siłowy (cross, funkcjonalny, kulturystyczny)
Informacje biograficzne:
WYKSZTAŁCENIE/DOŚWIADCZENIE: Trener personalny z szkoleniami z zakresu CrossTraining level 1 i 2, TRX, Kettlebell, Clubbell/Mace oraz treningu funkcjonalnego. . Absolwent AWFiS Gdańsk z specjalizacjami „Odnowa biologiczna” oraz „Żywienie i suplementacja w sporcie”.
Zaczęło się od: Poprzez 11 lat ciężkich treningów w hokejowym klubie GKS Stoczniowiec Gdańsk całkowicie uzależniłem się od sportu, po zakończeniu mojej kariery w hokejem nie było innej opcji niż kontynuować moją wspaniałą przygodę.
JAK PRACUJE: Jestem profesjonalny, cierpliwy – konsekwentnie dążę do wyznaczonych celów. W pracy ze swoimi podopiecznymi staram się jak najskuteczniej przekazać swoją wiedzę opartą na naukowych faktach i doświadczeniu. Niesamowicie jest dla mnie ważne żeby każdy odnalazł radość w aktywności fizycznej