Fiziko Theme

GRAFIK

 PONWTŚRCZWPTSOB
10:30FUNCTIONAL FAT BURNER
Michał Kreja
18:00
19:00CROSS TRAINING
Magda
CROSS TRAINING
Magda
CROSS TRAINING
Magda
20:00

BOKS Zajęcia są skierowane do osób które chcą zacząć swoją przygodę z tą formą aktywności jak i tych bardziej zaawansowanych. Trening jest skalowany tak żeby był odpowiedni dla każdego poziomu zaawansowania. Poza tym jest to świetna forma aktywności która pozwala spalić mnóstwo kalorii.

SMUKŁA SYLWETKA Ogólnorozwojowy trening całego ciała, budowany w oparciu o podstawowe wzorce ruchu. Zajęcia o charakterze siłowo-wytrzymałościowym,  przy użyciu ciężaru własnego ciała, odważników kettlebell , sztang oraz innych akcesoriów . Buduje sprawność, siłę i wytrzymałość. Dzięki funkcjonalnemu charakterowi ćwiczeń doskonale przekłada się na wyniki sportowe oraz ułatwia codzienne czynności.

CROSS TRAINING To trening funkcjonalny najbardziej przydatny człowiekowi w życiu codziennym. Podnosi ogólną sprawność człowieka. Kształtuje cechy motoryczne takie jak siła, wytrzymałość, szybkość, koordynację ruchową, zwinność, zręczność, moc (skoczność), gibkość i wiele więcej!

KETTLEBELL INTRO  Zajęcia przeznaczone są dla osób, które chciałyby zacząć ćwiczyć z odważnikami kettlebell, ale do tej pory nie miały możliwości się tego nauczyć. Na treningach poznamy podstawowe ćwiczenia z kettlami. Dzięki pracy z wykwalifikowanym instruktorem poznacie podstawowe ćwiczenia z odważnikami kulowymi. Kettle to doskonałe narzędzie w treningu funkcjonalnym, służące zarówno do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, jak i budowania siły, mocy, poprawienia wytrzymałości siłowej itd.

„Trening kettlebells pozwala spalić nawet 1200 kcal na godzinę, nic innego nie da takiego wyniku.”

FUNCTIONAL FAT BURNER – Zajęcia ukierunkowane są na wzmocnienie i wysmuklenie mięśni całego ciała oraz na przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Brak skomplikowanej choreografii sprawia, że są to zajęcia odpowiednie dla osób na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.